9,15 €
Uvedená cena je platná k 22.07.2024

Kniha Sleva na manželku a dítě, kterou napsal Martin Děrgel, přináší podrobnější pohled na jedny z nejdůležitějších slev na dani z příjmů fyzických osob - na tzv. vyživovanou manželku/manžela a na tzv. vyživované dítě. Problematika daňových slev na manželku (manžela) a dítě je tematicky rozčleněna do osmi kapitol věnujících se vždy převážně jedné dílčí problematice, jako jsou podmínky pro jejich

Na sklade
Výrobca:
Popis produktu


Kniha Sleva na manželku a dítě, kterou napsal Martin Děrgel, přináší podrobnější pohled na jedny z nejdůležitějších slev na dani z příjmů fyzických osob - na tzv. vyživovanou manželku/manžela a na tzv. vyživované dítě.

Problematika daňových slev na manželku (manžela) a dítě je tematicky rozčleněna do osmi kapitol věnujících se vždy převážně jedné dílčí problematice, jako jsou podmínky pro jejich nárok a bližší pohled na stěžejní pojmy (vlastní příjmy manželky, daňový bonus, vyživované dítě, studium dítěte).

V rámci každé z kapitol je vždy nejprve krátký shrnující výklad, který je následně konkretizován řešenými dotazy čtenářů. Poslední devátá kapitola představuje test znalostí tématu slevy na manželku a dítě, kterým si čtenář může prověřit, zda těmto příznivým daňovým instrumentům správně porozuměl a umí je uplatňovat v praxi.

Knihy

V našej podkategórii Knihy nájdete široký výber kníh z rôznych žánrov, ktoré sú určené pre všetkých, ktorí sa radi ponoria do príbehov a dobrodružstiev. Milovníci sci-fi, fantasy, detektíviek, romantiky ale aj histórie si prídu na svoje. Môžete si prečítať bestsellery, klasiky svetovej literatúry ale aj novinky od slovenských a českých autorov. Okrem toho, nájdete tu aj denníky, autobiografie, cestopisy a mnoho ďalších zaujímavých kníh. Ponúkame knihy v slovenskom, českom a anglickom jazyku. Náš sortiment kníh sa neustále obnovuje, pretože sa snažíme byť vždy v kontakte s dopytom čitateľov aj najnovšími trendami v literatúre. Vyberte si svoju obľúbenú knihu a zažite nezabudnuteľné dobrodružstvo stránkami knihy.

SLOVENSKA_POSTA 3,99 €
SLOVENSKA_POSTA_BALIK_NA_POSTU 2,99 €
SPS 3,99 €
ZASILKOVNA 1,99 €
Koľko stojí Sleva na manželku a dítě - Martin Děrgel?
Momentálne je tovar v akcii za cenu 9,15 €
V akej kategórii mám produkt hľadať v eshope?
Produkt je zaradený v kategóriách Filmy, knihy, hry > Knihy

Ze života hmyzu - 2.vydání - Čapek Karel a Josef Ze života hmyzu - 2.vydání - Čapek Karel a Josef

Komedie o třech aktech s předehrou a epilogem.

Cesty duší Od konců k začátkům - Michael Newton Cesty duší Od konců k začátkům - Michael Newton

Kniha přináší detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy. Vychází z dlouholetého zpracovávání výpovědí velkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze.

Capricorn 70 - Pilcher Robert Capricorn 70 - Pilcher Robert

Povídková sbírka, shrnující to nejlepší z tvorby českých autorů (s jednou slovenskou výjimkou), kteří se věnují žánru space opera. Kontakty s mimozemskými civilizacemi, dobývání neznámých zákoutí vesmíru, objevování nových světů... Nechte se unést fantazií těchto skvělých autorů! Autoři: Petr Heteša, Jan Hlávka, Jan Kotouč, Jaroslav Mostecký, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Pavel Obluk, Jiří W.

Ruština slovníček - 2. vydanie - autor neuvedený Ruština slovníček - 2. vydanie - autor neuvedený

Charakteristika slovníka: - 30 000 hesiel - súčasná slovná zásoba - predložkové väzby a praktické príklady - prepis výslovnosti - ideálny na cesty aj štúdium

„Z přirozené potřeby kritického ducha“ - Pavel Vašíček „Z přirozené potřeby kritického ducha“ - Pavel Vašíček

\"Z přirozené potřeby kritického ducha\" Na stránkách publikace se sešli autoři, kteří jsou nějakým způsobem osloveni pracemi Zdeňka Vašíčka či jeho životním osudem. První část knihy obsahuje texty, pokoušející se podat souhrnnější obraz Vašíčkova myšlení a životních postojů nebo inspirované a ovlivněné jeho myšlenkami. Druhá sestává ze studií, které z různých hledisek rozebírají motivy jeho díla.

Za ostnatým drôtom - Shipman D. James Za ostnatým drôtom - Shipman D. James

Nemalo sa to nikdy stať a už nikdy sa to nesmie zopakovať. Silný príbeh o láske, neobyčajnej odvahe, ľudskej nezlomnosti, ale aj o zrade zasadený do nacistického tábora smrti v Osvienčime, kde začala v októbri 1944 uprostred pekla klíčiť nenápadná revolta väzňov ochotných riskovať pre slobodu a život všetko.

Přírodopis kanibalismu - Bill Schutt Přírodopis kanibalismu - Bill Schutt

Pro vědce byl po mnoho století kanibalismus bizarním jevem bez většího biologického významu, pouhou náhodnou sbírkou přírodních podivností. I v naší kultuře představuje kanibalismus odpudivé tabu, které však zároveň magicky přitahuje. Role kanibalismu v přírodě, lidské evoluci a dějinách je však mnohem hlubší a provázanější. Zoolog Bill Schutt čtenáře provede zrádnými vodami plnými mýtů o kanibalismu

Blueprint - Nicholas A. Christakis, Little, Brown and Company Blueprint - Nicholas A. Christakis, Little, Brown and Company

A cutting-edge exploration of the ancient roots of goodness in civilization, arguing that our genes have shaped societies for our welfare and that, in a feedback loop stretching back many thousands of years, societies have shaped, and are still shaping, our genes today. For too long, scientists have focused on the dark side of our biological heritage: our capacity for aggression, cruelty, prejudice,

Penguin Readers Level 1: The Extraordinary Life Of Serena Williams - autor neuvedený Penguin Readers Level 1: The Extraordinary Life Of Serena Williams - autor neuvedený

Penguin Readers is an ELT graded reader series for learners of English as a foreign language. With carefully adapted text, new illustrations and language learning exercises, the print edition also includes instructions to access supporting material online. Titles include popular classics, exciting contemporary fiction, and thought-provoking non-fiction, introducing language learners to bestselling

XOXO - Axie Oh, Harper Teen XOXO - Axie Oh, Harper Teen

Jenny\'s never had much time for boys, K-pop, or really anything besides her dream of being a professional cellist. But when she finds herself falling for a K-pop idol, she has to decide whether their love is worth the risk. A modern forbidden romance wrapped in the glamorous and exclusive world of K-pop, XOXO is perfect for fans of Jenny Han and Maurene Goo.Jenny didn\'t get to be an award-winning,

The Headspace Guide to... Mindfulness and Meditation - Andy Puddicombe, Hodder & Stoughton The Headspace Guide to... Mindfulness and Meditation - Andy Puddicombe, Hodder & Stoughton

Demystifying meditation for the modern world: an accessible and practical route to improved health, happiness and well being, in as little as 10 minutes.

Art Workshops for Children - Herve Tullet, Phaidon Press Ltd Art Workshops for Children - Herve Tullet, Phaidon Press Ltd

A guide to twelve children\'s art workshops by one of the world\'s most innovative facilitators and best-selling bookmakers.

Eleanor and Park - Rainbow Rowell, Orion Publishing Co Eleanor and Park - Rainbow Rowell, Orion Publishing Co

\'Reminded me not just what it\'s like to be young and in love, but what it\'s like to be young and in love with a book\' John Green, author of The Fault in our Stars

Daredevil Epic Collection Root of Evil - Gregory Wright, DG Chichester, Alan Smithee, Marvel Daredevil Epic Collection Root of Evil - Gregory Wright, DG Chichester, Alan Smithee, Marvel

Dark times for Daredevil - and Elektra! When DD heads underground, he gets drawn into an ordeal involving Bushwacker, the Devourer and...Deathlok? But as things get explosive, is the biggest menace the underground King - or the rising Kingpin? Out of costume, it\'s Matt Murdock no more - now he\'s Jack Batlin, street hustler! But when a Kruel menace targets Matt\'s friends, ",Jack\'s", old

Libra (Kirkman Sally) Libra (Kirkman Sally)

The perfect gift and introduction for anyone interested in astrology and how the stars can affect their everyday

Za fasádou jednoty - Martin Štefek Za fasádou jednoty - Martin Štefek

Martin Štefek ve své komparativní studii dává nahlédnout za fasádu zdánlivé jednoty vedení Komunistické strany Československa (KSČ) a Jednotné socialistické strany Německa (SED) po roce 1985. Na základě výzkumů archivních pramenů čtenářům odkrývá logiku fungování politického procesu v režimech sovětského typu a problematizuje vžitou představu o jejich strnulosti. Kontrast mezi československým a východoněmeckým

Ve stínu Persea Ve stínu Persea

Autorka bestselleru Dcery Sparty se vrací s nápaditým převyprávěním mýtu o Perseovi z pohledu tří žen, které jsou v tradiční verzi odsunuty na vedlejší kolej: jeho matky Danaé, trofeje Medúsy a manželky Andromedy. Perseus je posedlý příslibem vlastního osudu, jeho hrdinská cesta však vrhá na životy všech tří žen stín násilí a zkázy.

Body image a pohybové aktivity mládeže Body image a pohybové aktivity mládeže

Publikace popisuje teoretická východiska problematiky týkající se vztahu k tělu, významu pohybových aktivit, zdravotního oslabení souvisejícího s životním stylem i možností hodnocení zdatnosti a funkčnosti těla. Všímá si toho zvláště u mladé generace, která vnímá body image s ohledem na své zdraví jako podstatný prvek.

Příběh tisící druhé noci Příběh tisící druhé noci

Román z prostředí Vídně 19. století mistrně vykreslující neblahé osudy a charaktery postav, kterým do života zasáhl příjezd perského šáha. Šáh ve Vídni zatouží po noci s jednou z vdaných žen a tuto společensky nepřijatelnou situaci pomůže vyřešit baron Taittinger, dragoun, přidělený do Vídně ke zvláštní službě.

Gramatika súčasnej maďarčiny s praktickými príkladmi Gramatika súčasnej maďarčiny s praktickými príkladmi

Gramatika obsahuje: • opis aktuálnych gramatickýchjavov • jasné a stručné výklady • množstvo praktických príkladov • poznámky, výnimky, zaujímavosti • krížové odkazy • podrobný register

Populárne produkty

HEPA filter s krycou sieťkou pre vysávače Clatronic
19,09 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Odolné silikónové puzdro iSaprio - Lion in Colors - iPhone 7
15,90 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Odolné silikónové puzdro iSaprio - Fast Fox - Huawei Nova 5T
15,90 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
EPSON T6365 (C13T636500) - originálny
349,46 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
KONICA MINOLTA 0940-501 Y - originálny
2,84 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Úsměvy z pekla - Háber Stanislav
11,35 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Nakládání s odpady ve školních jídelnách - Jana Königová
16,99 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Diárové puzdro na Apple iPhone 11 Pro Black Rock Robust Wallet čierne
11,50 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Rodinné anabáze s Šafrán - Jiří Pallas
18,29 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Histories of Nations - Peter Furtado, Thames & Hudson
12,30 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
Art Gallery Sticker Book - autor neuvedený
9,45 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
A Caribbean Mystery - Agatha Christie, HarperCollins Publishers
17,05 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
FIXED ochranné sklo pre Xiaomi Redmi Note 12 FIXG-955
12,90 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
ELTAP Laura
440,50 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024
VETS BEST UTIERKY PROTI BLCHAM A KLIESTOM
8,99 €
Uvedená cena je platná k 21.07.2024